One2consult Business Group’tan Bir Saat Ücretsiz Danışmanlık

Bu fırsattan faydalanın!

Bir saatlik konsültasyon sırasında belirli bir konunun derinlemesine analizi yapılmazken, uzmanlarımız başka desteklere ihtiyacınız olup olmadığını belirlemenize yardımcı olabilir ve sizi bir daha sonraki adımlarda ne yapmanız gerektiklerini yönlendirebilir.

One2consult İş uzmanlarından oluşan çeşitli bir ekip, projelerinde onlara rehberlik etmek için her hafta işletme sahipleri ve girişimcilerle bir saatlik istişarelerde buluşmak için zaman ayırıyor.

One2consult Business Group, bu çevrimiçi danışmanlık teklifi için başvuran herkese ücretsiz olarak Bir Saatlik Danışmanlık sunar. Bu istişareler, ABD’de bir iş kurmak, ABD’de işlerini büyütmek veya mevcut işlerini geliştirmek isteyebilecek kişiler için bir iş uzmanına erişim sağlar.
İş uzmanlarımız, iş modelinizin yapılandırılması, pazar analiziniz için doğru verilerin nasıl elde edileceği ve bilgilerin yorumlanması da dahil olmak üzere iş ihtiyaçlarınızın tüm aşamalarında size yardımcı olabilir. Genel sorularınızı somut hipotezlere dönüştürmenize ve doğru çözümü uygulayabilmenizi sağlar. Bu bedava bir saatlik danışma, iş ihtiyaçlarınız için en iyi şekilde kullanılabilir bir sunumdur
  • ABD PAZARINI DOĞRU VE GÜNCEL BİR ŞEKİLDE KEŞFET

  • ALICIYA ODAKLANMIŞ VE DOĞRU AMERİKANVARİ DİJİTAL PAZARLAMA VE SATIŞ AĞINI KUR

  • GEREKİRSE ŞİRKETİNİ EN DOĞRU YERDE VE ŞEKİLDE KUR

  • HIZLI BİR ŞEKİLDE PAZARINI DOĞRU VE İŞİNİ BİLENLERLE BÜYÜT

” Yarım asırın üstünde ABD’de başarılı şekilde iş yapanlar ile çalışmanız kadar önemli birşey olamaz. ABD’de başarılı olmak istiyorsanız Doğru ve İşini çok iyi bilen ve başarılı, dürüst uzmanlarla çalışmak zorundasınız”

One2consult Business Group  Founding Partner/Managing Director

Curabitur elementum cursus nulla.